Главная страница » Новости » Город и регион » «Служба 15-80» повідомляє про проведення робіт на будинкових мережах

«Служба 15-80» повідомляє про проведення робіт на будинкових мережахВідділ «Служба 15-80» повідомляє про регламентні та ремонтні роботи на внутрішньобудинкових мережах, які вимагають відключення води та опалення.

Йдеться про будинки за адресами: вул. Нахімова, 34 (заміна стояків холодної та гарячої води в квартирах), вул. Інтернаціоналістів, 22 (заміна стояків гарячої та холодної води в квартирі), пр-т Лушпи, 10 (заміна лічильників холодної та гарячої води в квартирі), вул. Харківська, 58Б (перепакування труб холодної та гарячої води), вул. СКД, 36, пл. Пришибська, 15/1 (заміна рушникопідсушувачів), вул. Петропавлівська, 76 (заміна труб гарячої та холодної води в квартирі), вул. Воскресенська, 15 (заміна стояків гарячої та холодної води в квартирі), вул. Кондратьєва, 37 (заміна радіатора в квартирі), вул. Металургів,16 (заміна труб гарячої та холодної води в квартирі).

Працівники відділу «Служба 15-80» тримають питання на контролі та проводять інформаційно-роз’яснювальну роботу з населенням.

Добавить в: