Главная страница » Новости » Город и регион » Завдяки прокуратурі забудовник сплатить 1 млн грн пайових внесків на розвиток інфраструктури міста Суми

Завдяки прокуратурі забудовник сплатить 1 млн грн пайових внесків на розвиток інфраструктури міста СумиСумська обласна прокуратура принципово реагує на факти уникнення від сплати забудовниками коштів пайової участі. Лише за останній місяць прокуратура домоглася стягнення із забудовників 3,7 млн грн на розвиток інфраструктури міста.

Зокрема, за позовом Сумської місцевої прокуратури Господарський суд Сумської області 26 листопада 2020 року зобов’язав забудовника сплатити 1 млн грн пайових внесків.

Прокуратурою встановлено, що попри готовність до експлуатації багатоповерхового житлового будинку, між забудовником та міською радою не було укладено відповідного договору про сплату пайової участі. Оскільки Управління капітального будівництва і дорожнього господарства Сумської міської ради, маючи відповідні повноваження, за стягненням коштів до суду не звернулось, на захист державних інтересів стала прокуратура.

Пресслужба обласної прокуратури

Добавить в: