Главная страница » Новости » Город и регион » У Сумах вогнеборці ліквідували загоряння господарчої споруди, що не експлуатується

У Сумах вогнеборці ліквідували загоряння господарчої споруди, що не експлуатується26 листопада о 02:25, на лінію екстреного виклику 101, надійшло повідомлення про пожежу не експлуатуємої господарчої споруди по вул. Харківська в обласному центрі. Телефонували мешканці сусідніх будинків, які побачили дим та полум’я з вікна. На місце події було направлено черговий караул 2 – ї державної пожежно – рятувальної частини.

По прибуттю було встановлено, що вогнем охоплено перекриття та стіни по всій площі, а також сміття на площі до 20 кв. м. Ускладнювало ситуацію те, що споруда була дерев’яна. Для безперебійної подачі води на гасіння пожежні автоцистерни довелось до заправляти від пожежного гідранта, який знаходився на відстані 100 м від осередку горіння.

О 02:56 загоряння локалізували, а о 05:25 – витративши на гасіння майже 20 тон води, повністю ліквідували. Всього на гасіння було залучено 3 одиниці спеціальної техніки та 11 чоловік особового складу від Державної служби України з надзвичайних ситуацій.

Управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Сумській області

Добавить в: