Главная страница » Новости » Город и регион » Міський голова доручив з’ясувати ситуацію з забезпеченням транспортом жителів Піщаного

Міський голова доручив з’ясувати ситуацію з забезпеченням транспортом жителів ПіщаногоМіський голова Олександр Лисенко під час щопонеділкової апаратної наради доручив відділу транспорту, зв’язку та телекомунікаційних послуг з’ясувати, яка ситуація з забезпеченням транспортом жителів с. Піщане.

Очільник міста розповів, що отримав повідомлення щодо відсутності транспорту для перевезення пасажирів у с. Піщане. Після цього надав доручення начальнику відділу транспорту, зв'язку та телекомунікаційних послуг Сергію Яковенку негайно з’ясувати, яка ситуація із забезпеченням транспортом жителів села.

У ході апаратної наради надійшла інформація з підприємства, що, згідно з журналом виїздів, усі чотири автомобілі вийшли в рейс, п’ятий – курсує за «коротким» рейсом. Останній автобус покинув автотранспортне підприємство о 6:32.

Після отримання цієї інформації Олександр Лисенко розпорядився провести розслідування та розібратись, що відбулось із перевезенням зранку 23 листопада. Він зазначив, що є договір між виконавчим комітетом та підприємством, згідно з яким і надаються послуги, тому важливо розуміти, що відбувається зараз, та чого чекати завтра.

«Гадаю, треба опрацювати питання таким чином, щоб закривати цей напрямок комунальним транспортом. Але також прошу вас поспілкуватись із спадкоємцями перевізника і, можливо, можна буде взяти машини в оренду тимчасово. А вже закупівлях транспорту на наступний рік для нашого комунального підприємства, необхідно буде врахувати і цей маршрут», – доручив міський голова Олександр Лисенко начальнику відділу транспорту, зв’язку та телекомунікаційних послуг Сергію Яковенку.

Добавить в: