Главная страница » Новости » Город и регион » Прикордонники Сумщини затримали водія, який не запинився на їх вимогу

Прикордонники Сумщини затримали водія, який не запинився на їх вимогуОхоронці кордону негайно розпочали переслідування та невдовзі наздогнали й зупинили втікача. Ним виявися місцевий житель населеного пункту Грабовське. Чоловік відмовився пояснювати правоохоронцям свої дії.

Сьогодні вночі прикордонники Сумського загону затримали правопорушника, який, перебуваючи в прикордонній смузі, не виконав законні вимоги правоохоронців щодо зупинки транспортного засобу.

Прикордонний патруль, який ніс службу на околиці населеного пункту Грабовське, що у Краснопільському районі, здійснив спробу зупинки автомобіля марки «ВАЗ», який рухався у напрямку населеного пункту Краснопілля. Однак водій транспортного засобу не виконав законні вимоги прикордонного наряду та продовжив рухатися далі.

Наразі, за злісну непокору законному розпорядженню чи вимозі військовослужбовця Державної прикордонної служби України, на 25-річного жителя прикордоння складені адміністративні матеріали за ст. 185-10 КУпАП. Його подальшу долю вирішить суд.

Нагадуємо, що відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 27 липня 1998 року № 1147 «Про прикордонний режим», уповноважені особи Державної прикордонної служби України під час виконання завдань у прикордонній смузі та контрольованому прикордонному районі, у разі потреби, мають право зупиняти та оглядати транспортні засоби. Водій, з дотриманням правил зупинки, повинен зупинити транспортний засіб у місці, на яке йому буде вказано, а також: подати для перевірки документи, що посвідчують особу водія і пасажирів, реєстраційний документ на транспортний засіб та дати можливість оглянути транспортний засіб і перевірити номери його агрегатів.

Східне регіональне управління ДПСУ

Добавить в: