Главная страница » Новости » Город и регион » На Сумщині за минулу добу виявлено шість застарілих боєприпасів

На Сумщині за минулу добу виявлено шість застарілих боєприпасів15 листопада, о 11:50 на присадибній ділянці в с. Мирне, Лебединського району виявили дві 120-мм мінометних міни. «Відголосок» часів минулих війн знаходився на відстані до 30 м від житлових будинків.

Цього ж дня, о 11:40, на відстані 1,5 км. від осель громадян с. Токарі Сумського району, під час прогулянки лісом місцевий житель натрапив на три 76 – мм артилерійські снаряди.

Після цього, о 16:40 в полі поблизу с. Бугрувате, Охтирського району, на відстані до 800 м від житлових будинків, місцеві мешканці виявили 82-мм мінометну міну, часів війни.

На місцях небезпечних знахідок правоохоронцями виставлено охорону, надано заявку на знешкодження до Міжрегіонального центру швидкого реагування Державної служби України з надзвичайних ситуацій.

Рятувальники наголошують, що при знаходженні боєприпасів не можна їх навіть торкатися, а тим більше намагатися перенести. У жодному разі не користуватися поблизу засобами зв’язку, це може спровокувати вибух. Про можливу небезпеку треба повідомити оточуючих та негайно поінформувати Службу порятунку за номером «101».

Управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Сумській області

Добавить в: