Главная страница » Новости » Город и регион » У День української писемності та мови в Сумах створили калинову алею

У День української писемності та мови в Сумах створили калинову алеюУ Сумах із нагоди Дня української писемності та мови та 100-річчя уродженця Сумщини, українського поета, літературного критика та громадського діяча Дмитра Білоуса висадили калинову алею.

Відтепер сумський сквер Тараса Шевченка ряснітиме не тільки трояндами, а й кетягами червоної калини, родом із малої батьківщини Дмитра Білоуса – Недригайлівщини.

З’явились вісім кущів корисної рослини завдяки представникам Недригайлівського земляцтва у Сумах, які спільно з представниками міської влади й висадили їх у центрі міста.

Очільник Сум Олександр Лисенко наголосив що дану ініціативу, втім як й інші починання сумчан, з радістю погодився підтримати. Посадовець сподівається, що у подальшому калинова алея збільшиться за площею, а містяни стануть активнішими та разом із міською владою будуть обопільно працювати задля розвитку та процвітання Сумської міської територіальної громади.

«Калина – це сакральний символ продовження життя, створення нового й прекрасного. Сподіваюсь ці деревця приживуться і стануть другим символом нашого міста, після троянд, а можливо й брендом цілої області», – підкреслив керманич міста.

Допомогу у підготовці, розмітці, поливі та підвозі матеріалів надало КП «Зеленбуд».

Добавить в: