Главная страница » Новости » Город и регион » Медики закликають сумчан дотримуватись протиепідемічних заходів

Медики закликають сумчан дотримуватись протиепідемічних заходівНачальник відділу охорони здоров'я Олена Чумаченко під час шопонеділкової апаратної наради закликала сумчан, із метою запобігання поширенню коронавірусної хвороби, суворо дотримуватись протиепідемічних заходів.

Начальник відділу охорони здоров'я Олена Чумаченко повідомила, що ситуація з захворюваністю на COVID-19 минулого тижня залишалась напруженою. Більше того, впродовж двох днів у Сумах, як і загалом по Україні, фіксувались рекорди по захворюваності.

Загалом минулого тижня недугу підтвердили у 1404 жителів обласного центру, що на 32% більше, ніж тиждень тому. Разом із тим посадовиця відзначила те, що впродовж останніх чотирьох тижнів спостерігалась тенденція до зниження смертності: попереднього тижня зареєстровано 13 летальних випадків. Серед тих, чиї життя забрав коронавірус, 20% – особи віком 65–69%, 16,5% – 60–62 і 70–74 роки, 14,5% – 80–84 роки.

Одужали попереднього тижня 946 містян.

Останньої доби зафіксовано 137 випадків COVID-19, один хворий помер, 61 – одужав.

Наразі на стаціонарному лікуванні у міських закладах медицини наразі перебувають 146 хворих: у КНП «Клінічна лікарня № 5» – 126 осіб (11 хворих перебувають у відділенні інтенсивної терапії, 60 – на кисневій підтримці, троє – підключені до апарату ШВЛ), у КНП «Клінічна лікарня № 4» лікуються 30 хворих (26 отримують кисень), у КНП «Дитяча клінічна лікарня Святої Зінаїди» – 16 дітей (четверо мають підтверджений діагноз і поміщені до відділення інтенсивної терапії). Вільними залишаються 50 ліжок для дорослого населення та 100 для дитячого.

Олена Чумаченко від імені медичних працівників закликала сумчан ставитись до епідемії серйозно та дотримуватись протиепідемічних заходів

Отримати фахові консультації з питань, що стосуються коронавірусу, містяни можуть, як і раніше, звернувшись на спеціальну міську «гарячу лінію».

Добавить в: