Главная страница » Новости » Город и регион » На Сумщині упродовж тижня піротехніки знешкодили 20 вибухонебезпечних предметів часів минулих війнObyavaBilsheSumy705x80

На Сумщині упродовж тижня піротехніки знешкодили 20 вибухонебезпечних предметів часів минулих війнПротягом тижня, піротехнічними підрозділами Міжрегіонального центру швидкого реагування Державної служби України з надзвичайних ситуацій (м.Ромни), було знищено 5 авіаційних бомб, 5 артилерійських снарядів, 9 мінометних мін, ручну гранату часів Другої світової війни. Дані вибухонебезпечні предмети були виявлені в Недригайлівському, Краснопільському, Охтирському, Буринському, Великописарівському, Конотопському районах та м. Суми.

На боєприпаси люди натрапляли у різних місцях - у полях, лісах, лісосмугах, на відкритих територіях, присадибній ділянці та навіть на кладовищі. Загалом, з початку року в області зафіксовано 369 випадків виявлення вибухонебезпечних предметів часів минулих війн.

Рятувальники наголошують, що при знаходженні боєприпасів або схожих на них предметів не можна їх навіть торкатися, а тим більше намагатися перенести. У жодному разі не користуватися поблизу засобами зв’язку, це може спровокувати вибух. Про можливу небезпеку треба повідомити оточуючих та негайно поінформувати оперативні служби за телефонними номерами «101» та «102». Пам'ятайте, вилучення та знешкодження даних боєприпасів можуть здійснювати лише відповідні фахівці – піротехніки Державної служби України з надзвичайних ситуацій.

Управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Сумській області

Добавить в: