Главная страница » Новости » Город и регион » На Сумщині за минулу добу два боєприпаси знешкоджено, ще три виявленоObyavaBilsheSumy705x80

На Сумщині за минулу добу два боєприпаси знешкоджено, ще три виявлено28 жовтня, групою піротехнічних робіт Міжрегіонального центру швидкого реагування Державної служби України з надзвичайних ситуацій (м. Ромни), проведено роботи зі знешкодження двох артилерійських снарядів калібром 100-мм та 76-мм. Небезпечні знахідки раніше виявили у смт. Краснопілля та Охтирському районі.

Цього ж дня, о 10:42 на присадибній ділянці в смт. Велика Писарівка, виявили 120-мм мінометну міну. «Відголосок» часів минулих війн знаходився на відстані до 100 м від житлових будинків.

Після цього, о 16:42 в лісі с. Боярське, Недригайлівського району, на відстані до 2,5 км від житлових будинків, місцеві мешканці виявили дві авіаційні бомби АО-10, часів війни.

На місцях небезпечних знахідок правоохоронцями виставлено охорону, надано заявку на знешкодження до Міжрегіонального центру швидкого реагування Державної служби України з надзвичайних ситуацій.

Рятувальники наголошують, що при знаходженні боєприпасів не можна їх навіть торкатися, а тим більше намагатися перенести. У жодному разі не користуватися поблизу засобами зв’язку, це може спровокувати вибух. Про можливу небезпеку треба повідомити оточуючих та негайно поінформувати Службу порятунку за номером «101».

Управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Сумській області

Добавить в: