Главная страница » Новости » Город и регион » У Сумах опалювальний сезон проходить у штатному режиміObyavaBilsheSumy705x80

У Сумах опалювальний сезон проходить у штатному режиміПід час апаратної наради представники теплопостачальних підприємств міста доповіли про хід опалювального сезону.

Заступник директора ТОВ «Сумитеплоенерго» Надія Покутня повідомила, що їхнім підприємством тепловий носій поданий на всі теплові пункти споживачів. Температурний і гідравлічний режими витримуються. Серйозних проблем немає, а ті поодинокі питання, що виникають, вирішуються спільно з департаментом інфраструктури міста.

У зоні обслуговування Дирекції «Котельня Північного промвузла», за інформацією її директора Миколи Жовтобрюха, поки що не отримують тепло 12 будинків. Це пов’язано з проблемами на будинкових мережах, зокрема за двома адресами виявлено демонтаж трубопроводів, з чим наразі розбирається поліція.

Загалом, за даними начальника відділу «Служба 15-80» Валерія Марюхни, по місту немає нині опалення у 18 будинках колишньої комунальної власності і у 19 із числа кооперативних, відомчих та ОСББ. Причина – пориви на внутрішньобудинкових і зовнішніх мережах. Є випадки, коли мешканці висловились за відтермінування початку опалювального сезону в їхньому будинку.

Добавить в: