Главная страница » Новости » Город и регион » На Сумщині під час ліквідації пожежі в будинку виявили тіло людиниObyavaBilsheSumy705x80

На Сумщині під час ліквідації пожежі в будинку виявили тіло людини15 жовтня о 06:12 на лінію екстреного виклику «101» надійшла інформація про пожежу в приватному житловому будинку по вул. Нова в с. Слоут Глухівського району. За викликом виїжджав черговий караул 19-ї державної пожежно-рятувальної частини.

Через 8 хв вогнеборці прибули на місце події. В цей момент вогонь охопив покрівлю по всій площі. Для безперебійної подачі води, автоцистерни довелося дозаправляти від водонапірної башти, яка знаходилася на відстані до 500 м від осередку горіння. О 06:40 пожежу локалізували, о 07:23 – ліквідували. На місце події виявлено тіло жінки 1968 року народження.

Припустима причина пожежі – необережне поводження з вогнем господарки.

До ліквідації пожежі залучалося 7 чоловік особового складу та 1 одиниця техніки Державної служби України з надзвичайних ситуацій, а також 2 автомобіля та 2 працівника місцевих пожежних команд сіл Слоут та Береза.

Управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Сумській області

Добавить в: