Главная страница » Новости » Город и регион » У Сумах запрацювала «гаряча лінія» з підтримки хворих на COVID-19ObyavaBilsheSumy705x80

У Сумах запрацювала «гаряча лінія» з підтримки хворих на COVID-19На виконання розпорядження міського голови Олександра Лисенка, відділ охорони здоров’я відкрив міську багатоканальну «гарячу лінію» з підтримки хворих на COVID-19.

Лінія цілободова. Вона запрацювала сьогодні о 9:00. Тел.: 70-00-77.

За цим номером містяни можуть отримати роз’яснення щодо дій у разі появи симптомів або погіршення стану, допомогу в записі до лікаря, рекомендації щодо профілактики. Окрім медичної та інформаційної підтримки, можна буде отримати й психологічну допомогу.

Для проведення консультацій залучені лікарі первинної ланки, факультету післядипломної медичної освіти медичного інституту СумДУ, психологи обласного клінічного медичного центру соціально-небезпечних хвороб.

Нагадаємо, «гаряча лінія» з питань першочергових дій при ознаках захворювання та щодо лікування коронавірусу працювала в Сумах і навесні. Згодом, коли сумчани перестали звертатись із відповідними питаннями, її роботу призупинили.

Добавить в: