Главная страница » Новости » Город и регион » Опалювальний сезон у Сумах розпочнуть з 16 жовтняObyavaBilsheSumy705x80

Опалювальний сезон у Сумах розпочнуть з 16 жовтняВідповідне рішення ухвалила комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, засідання якої відбулося вчора.

За даними Сумського обласного центру з гідрометеорології, з 17 жовтня середньодобова температура знизиться до +6о С, а з 18 по 20 жовтня становитиме +5о С.

Відповідно до Правил технічної експлуатації теплових установок і мереж, опалювальний період починається, якщо протягом трьох діб середня добова температура зовнішнього повітря становить +8о С.

Члени комісії також заслухали доповіді представників управління освіти та науки, відділу охорони здоров’я, Департаменту інфраструктури міста, Сумського міського управління Головного управління Держпродспоживслужби в Сумській області, ТОВ «Сумитеплоенерго».

За результатами обговорення та зважаючи на прогноз погоди, була внесена пропозиція щодо доцільності початку опалювального періоду з п’ятниці, 16 жовтня.

Відтак, комісія вирішила розпочати опалювальний період у місті Суми з 16 жовтня.

Це стосується як житлового фонду, так і лікувальних закладів, закладів дошкільної освіти міста та закладів, де перебувають люди похилого віку, будинків дитини та інтернатів, за умови надання письмових заяв керівників закладів. Керівники цих установ мають надати до ТОВ «Сумитеплоенерго» відповідні письмові заяви.

Подача теплоносія до житлових будинків відбуватиметься протягом 5 діб відповідно до графіків підключення, складених теплопостачальними організаціями.

Контролюватимуть виконання цих робіт у Департаменті інфраструктури міста.

Добавить в: