Главная страница » Новости » Город и регион » «Служба 15-80» повідомляє про проведення робіт на будинкових мережахObyavaBilsheSumy705x80

«Служба 15-80» повідомляє про проведення робіт на будинкових мережахВідділ «Служба 15-80» повідомляє про регламентні та ремонтні роботи на внутрішньобудинкових мережах, які вимагають відключення води.

Йдеться про будинки за адресами: вул. Покровська, 25 ( заміна корінних кранів холодної та гарячої води в квартирі), вул. Заливна, 31 (заміна стока холодної води в квартирі), вул. Шишкарівська, 2 (установка лічильників холодної та гарячої води в квартирі), вул. Івана Сірка, 21, вул. Глінки, 11 (заміна корінних кранів холодної води в квартирі), вул. С. Табали, 30 (заміна стояків холодної та гарячої води в підвалі), вул. Зеленко, 1 (установка лічильників холодної та гарячої води в квартирі), вул. Праці, 37 (заміна корінних кранів холодної води в квартирі), вул. Іллінська, 51/1 (заміна стояків холодної та гарячої води в квартирі), вул. Іллінська, 49, вул. Люблінська, 20 (заміна труб холодної та гарячої води в квартирах).

Працівники відділу «Служба 15-80» тримають питання на контролі та проводять інформаційно-роз’яснювальну роботу з населенням.

Добавить в: