Главная страница » Новости » Город и регион » На Сумщині за минулу добу 36 боєприпасів знешкоджено, ще 27 виявленоObyavaBilsheSumy705x80

На Сумщині за минулу добу 36 боєприпасів знешкоджено, ще 27 виявлено10 вересня, групою піротехнічних робіт Міжрегіонального центру швидкого реагування Державної служби України з надзвичайних ситуацій (м. Ромни), проведено роботи зі знешкодження двадцяти семи 50-мм мінометних мін, трьох 76-мм артилерійських снарядів, одного вибухника, ручної гранати РГД-42 та чотирьох тротилових шашок. Небезпечні знахідки раніше виявили у Роменському та Путивльському районах.

10 вересня о 09:55, до Служби порятунку «101», надійшла інформація про знайдення предмету схожого на боєприпас в лісі м. Тростянець. Ним виявився 82-мм артснаряд. Небезпечна знахідка знаходилася на відстані до 500 м від житлових будинків.

Цього ж дня, в лісі, с. Перекопівка, Роменського району виявили двадцять шість 50-мм мінометних мін. «Відголоски» часів минулих війн знаходилися на відстані до 900 м від житлових будинків.

На місцях небезпечних знахідок правоохоронцями виставлено охорону, надано заявку на знешкодження до Міжрегіонального центру швидкого реагування Державної служби України з надзвичайних ситуацій.

Рятувальники наголошують, що при знаходженні боєприпасів не можна їх навіть торкатися, а тим більше намагатися перенести. У жодному разі не користуватися поблизу засобами зв’язку, це може спровокувати вибух. Про можливу небезпеку треба повідомити оточуючих та негайно поінформувати Службу порятунку за номером «101».

Управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Сумській області

Добавить в: