Спортсмени Сумщини здобули медалі на Всеукраїнському рівні

На Всеукраїнському турнірі «Кубок Юна Україна» з боротьби самбо серед юніорів, юнаків та дівчат старшого віку, що проходив на Одещині, представники Сумської області загалом вибороли 6 медалей різного ґатунку

Серед абсолютних переможців – Юлія Засульська (44 кг), Анна Охріменко (70 кг), Ярина Федорченко (40 кг). Аліса Канюк посіла почесне 3 місце (56 кг). Серед хлопців переможцями стали – Ігор Басанець 3 місце (87 кг), Денис Литвин 2 місце (81 кг).

У змаганнях брали участь представники 19 регіонів України.

Довідково. Боротьба самбо – один із найпопулярніших видів спортивних єдиноборств, що поєднує в собі фізичну культуру і видовище, спорт і самозахист. Виходячи з технічного арсеналу та ступенів допуску до інформації, слід виділити два види самбо: спортивне самбо; бойове самбо. На Сумщині цей вид спорту є дуже популярним, і наші спортсмени демонструють гарні результати на змаганнях різного рівня.