Главная страница » Новости » Город и регион » Ситуація з надзвичайними подіями на Сумщині за тижденьObyavaBilsheSumy705x80

Ситуація з надзвичайними подіями на Сумщині за тижденьЗа минулий тиждень на території області зареєстровано 353 надзвичайних події. Внаслідок пожеж загинула 1 людина, ще 1 - травмовано. Вогнем знищено та пошкоджено 20 будівель, 3 одиниці автотракторної техніки.

Пожежно-рятувальними підрозділами Сумщини здійснено 70 оперативних виїздів. Під час ліквідації пожеж врятовано 5 людей, 40 будівель, загалом матеріальних цінностей на суму 4 млн. 747 тис. грн.

Піротехніками Державної служби України з надзвичайних ситуацій знешкоджено 128 боєприпасів часів Другої світової війни, виявлені на території області.

Синоптики попереджають про найвищу пожежну небезпеку, яка очікується в останній день літа та перший - вересня. У такий період значно зростає загроза пожеж, в першу чергу, в природних екосистемах - лісах, сільгоспугіддях та на відкритих територіях, які важко виявити у початковій стадії, а тому дуже швидко загоряння можуть перетворитись у масштабні. Для запобігання таких випадків будьте обережні у поводженні з вогнем, не спалюйте суху рослинність, стерню та післяжнивні залишки, не розводьте багаття у лісах та на полях. При виявленні ознак пожежі в природних екосистемах негайно телефонуйте до Служби порятунку за номером "101"!

Управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Сумській області

Добавить в: