Главная страница » Новости » Город и регион » У Сумах рятувальники вивільнили чоловіка, який нахромився на арматуруObyavaBilsheSumy705x80

У Сумах рятувальники вивільнили чоловіка, який нахромився на арматуру15 серпня о 12:38 до Служби порятунку «101» надійшло повідомлення від працівників екстреної медичної допомоги про необхідність надання допомоги. За попередніми даними, на вул. Привокзальній обласного центру чоловік, 1981 р.н. рукою нахромився на металеву арматуру, що мотузкою підтримувала тую на клумбі.

На місце виклику прибуло відділення групи спеціальної пожежної техніки на спеціальній аварійно-рятувальній машині та працівники оперативно-координаційного центру обласного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій.

Щоб ще більше не травмувати чоловіка треба було діяти вкрай обережно. За допомогою механізованого спецінструменту рятувальники зрізали ділянку арматури, яка тримала руку і передали постраждалого медпрацівникам, які доправили його до лікарні.

Всього до рятувальної операції від Державної служби України з надзвичайних ситуацій було залучено 4 чоловіка особового складу на 2 одиницях техніки.

Управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Сумській області

Добавить в: