Главная страница » Новости » Город и регион » На Сумщині батько померлого хлопчика не оскаржуватиме вирок суду

На Сумщині батько померлого хлопчика не оскаржуватиме вирок судуЄвген Григорець – батько хлопчика, який помер в Конотопі 29 липня, на Сумщині, сказав, що не буде подавати апеляцію на вирок експоліціянту. Про це він розповів Суспільному телефоном.

Позиватися за відшкодуванням моральної шкоди теж не збирається, сказав він. У прокуратурі іще розмірковують чи подавати апеляцію через смерть хлопчика.

“Обвинувачений повністю визнав свою провину, він відшкодував матеріальні збитки потерпілим. Повністю забезпечував їх фінансово, всі витрати на лікування дитини. У суді потерпіла, мати хлопчика, підтвердила цей факт”, – сказала речниця прокурора Сумської області Наталя Науменко.

За її словами, жінка просила суд не позбавляти волі обвинуваченого, оскільки він їм допомагає і підтримує їх.

“Суд, попри те, що прокурор просив 4 роки позбавлення волі, з відтермінуванням 1 рік, засудив цього чоловіка до штрафу у розмірі 5 100 грн без позбавлення права керувати транспортним засобом”, – зазначила вона.

Наталя Науменко пояснила, чим у суді аргументували таке рішення. “Зараз чоловік допомагає фінансово потерпілій стороні і безпосередньо право керування йому потрібно для того, щоб отримувати фінансову винагороду. Тобто, зараз його робота пов’язана з керуванням транспортним засобом”, – повідомила прессекретарка.

“Він погоджується з вироком суду, спілкується постійно з батьком. Надає кошти на поховання. Це ніхто не залишить”, – сказав адвокат засудженого Володимир Кругляк.

На Сумщині помер хлопчик, якого більше року тому збив поліціянт

Добавить в: