Главная страница » Новости » Город и регион » На Сумщині за минулу добу 32 боєприпаси виявлено, ще 34 знешкоджено

На Сумщині за минулу добу 32 боєприпаси виявлено, ще 34 знешкоджено13 липня, групою піротехнічних робіт Міжрегіонального центру швидкого реагування Державної служби України з надзвичайних ситуацій (м. Ромни), проведено роботи зі знешкодження 33 – х 50 – ти мм мінометних мін та 1 вибухника. Небезпечні знахідки раніше була виявлені в лісі, на відстані до 600 м від житлових будинків с. Перекопівка, Роменського району.

Цього ж дня, в лісі, в тому ж населеному пункті на відстані 600 м від житлових будинків було виявлено один 45 – мм, один 76 – мм артилерійські снаряди, двадцять шість 50 – ти мм мінометних мін та 3 вибухники.

Ще один випадок мав місце в с. Валіївка, Білопільського району, де в полі на відстані 2 км, місцевий мешканець натрапив на 122 – мм артилерійський снаряд

На місці небезпечних знахідок правоохоронцями виставлено охорону, надано заявку на знешкодження до Міжрегіонального центру швидкого реагування Державної служби України з надзвичайних ситуацій.

Рятувальники наголошують, що при знаходженні боєприпасів не можна їх навіть торкатися, а тим більше намагатися перенести. У жодному разі не користуватися поблизу засобами зв’язку, це може спровокувати вибух. Про можливу небезпеку треба повідомити оточуючих та негайно поінформувати Службу порятунку за номером «101».

Управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Сумській області

Добавить в: