Завантаження ...

На Сумщині за минулу добу 32 боєприпаси виявлено, ще 34 знешкоджено

13 липня, групою піротехнічних робіт Міжрегіонального центру швидкого реагування Державної служби України з надзвичайних ситуацій (м. Ромни), проведено роботи зі знешкодження 33 – х 50 – ти мм мінометних мін та 1 вибухника.13 липня, групою піротехнічних робіт Міжрегіонального центру швидкого реагування Державної служби України з надзвичайних ситуацій (м. Ромни), проведено роботи зі знешкодження 33 – х 50 – ти мм мінометних мін та 1 вибухника. Небезпечні знахідки раніше була виявлені в лісі, на відстані до 600 м від житлових будинків с. Перекопівка, Роменського району.

Цього ж дня, в лісі, в тому ж населеному пункті на відстані 600 м від житлових будинків було виявлено один 45 – мм, один 76 – мм артилерійські снаряди, двадцять шість 50 – ти мм мінометних мін та 3 вибухники.

Ще один випадок мав місце в с. Валіївка, Білопільського району, де в полі на відстані 2 км, місцевий мешканець натрапив на 122 – мм артилерійський снаряд

На місці небезпечних знахідок правоохоронцями виставлено охорону, надано заявку на знешкодження до Міжрегіонального центру швидкого реагування Державної служби України з надзвичайних ситуацій.

Рятувальники наголошують, що при знаходженні боєприпасів не можна їх навіть торкатися, а тим більше намагатися перенести. У жодному разі не користуватися поблизу засобами зв’язку, це може спровокувати вибух. Про можливу небезпеку треба повідомити оточуючих та негайно поінформувати Службу порятунку за номером «101».

Управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Сумській області