Главная страница » Новости » Город и регион » До кінця липня на небі буде видно комету NEOWISE

До кінця липня на небі буде видно комету NEOWISEДо кінця липня в північній частині нічного неба, навіть неозброєним оком, буде добре видно комету C/2020 F3 (NEOWISE). Про це повідомили в Сумському обласному гідрометцентрі.

“Минулого тижня комета пройшла критичну точку: вона пережила своє максимальне зближення з Сонцем 3 липня, витримавши сильний жар нашого світила і не зруйнувавшись, як часто це відбувається з іншими кометами. З 12 по 23 липня вона буде видна вже в вечірній час – це відбувається внаслідок віддалення від Сонця і наближення до Землі”, – повідомили фахівці-астрономи, пише Уніан.

Офіційно комета, яка є найяскравішим подібним об’єктом за останні сім років, відома як C/2020 F3. Її помітили за допомогою супутника Neowise в кінці березня. Комета успішно пережила зближення з Сонцем і досягне точки найбільшого зближення з нашою планетою на наступному тижні.

Жителі Північної півкулі можуть спостерігати комету в досвітні години або відразу після заходу сонця. У Північній півкулі комета видна біля горизонту в досвітні години.

В Україні найкраще її видно на передсвітанковому небі над горизонтом.

Добавить в: