Главная страница » Новости » Город и регион » На Сумщині за минулу добу 29 боєприпасів виявлено, ще 31 знешкоджено

На Сумщині за минулу добу 29 боєприпасів виявлено, ще 31 знешкоджено8 липня, групою піротехнічних робіт Міжрегіонального центру швидкого реагування Державної служби України з надзвичайних ситуацій (м. Ромни), проведено роботи зі знешкодження одного 76-мм артилерійського снаряду, 28 – ми 50 – ти мм мінометних мін та 3 вибухників. Небезпечні знахідки раніше була виявлені в лісі, на відстані до 600 м від житлових будинків с. Перекопівка, Роменського району.

Цього ж дня, в лісі, в тому ж населеному пункті на відстані 600 м від житлових будинків було виявлено сім 45 – мм артилерійських снаряди, двадцять 50 – ти мм мінометних мін та 2 вибухники.

На місці небезпечних знахідок правоохоронцями виставлено охорону, надано заявку на знешкодження до Міжрегіонального центру швидкого реагування Державної служби України з надзвичайних ситуацій.

Рятувальники наголошують, що при знаходженні боєприпасів не можна їх навіть торкатися, а тим більше намагатися перенести. У жодному разі не користуватися поблизу засобами зв’язку, це може спровокувати вибух. Про можливу небезпеку треба повідомити оточуючих та негайно поінформувати Службу порятунку за номером «101».

Управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Сумській області

Добавить в: