Завантаження ...

Роман Грищенко здійснив робочу поїздку в Ямпільський район

Голова Сумської облдерж- адміністрації в рамках робочої поїздки представив нового голову Ямпільської райдержадміністрації та зустрівся з адміністративно-господарським активом районуГолова Сумської облдержадміністрації в рамках робочої поїздки представив нового голову Ямпільської райдержадміністрації та зустрівся з адміністративно-господарським активом району

«Досвід роботи Сергія Дворника на посадах в органах влади дуже знадобиться йому у керівництві Ямпільською райдержадміністрацією. Бажаю успіхів в роботі та підтримки громадськості», – зазначив Роман Грищенко.

З активом району очільник облдержадміністрації обговорив питання, що потребують першочергового вирішення. Мова йшла про відновлення доріг державного, обласного та місцевого значення, реконструкцію очисних споруд в смт. Ямпіль, ремонт гідротехнічної споруди на річці Івот, виплату заробітної плати працівникам Свеського насосного заводу тощо

«Як я і обіцяв раніше, дорога з Шостки до Ямполя буде зроблена в цьому році. Середній поточний ремонт дороги буде виконаний від знака і до знака, – повідомив голова облдержадміністрації. – Також виконаємо ямковий ремонт дороги від Ямполя до Середино-Буди. Зараз ще подивимось, що ми можемо зробити на шляху в бік Глухова».

За словами Романа Грищенка, вже опрацьовується питання і щодо очисних споруд в смт. Ямпіль, зокрема, виділені кошти на проектно-кошторисну документацію для цього об’єкту.