Главная страница » Новости » Город и регион » Ситуація з надзвичайними подіями на Сумщині за тиждень

Ситуація з надзвичайними подіями на Сумщині за тижденьЗа минулий тиждень на території області зареєстровано 89 надзвичайних подій. Випадків загибелі та травмування людей на пожежах не зафіксовано. Вогнем знищено та пошкоджено 13 будівель, 2 одиниці автотехніки.

Пожежно-рятувальними підрозділами Сумщини здійснено 60 оперативних виїздів. Під час ліквідації пожеж врятовано 20 будівель, 2 одиниці автотракторної техніки, загалом матеріальних цінностей на суму 1 млн. 570 тис. грн.

Піротехніками Державної служби України з надзвичайних ситуацій знешкоджено 104 боєприпаси часів Другої світової війни, виявлені на території області.

У зв'язку з встановленням спекотної та сухої погоди в області значно збільшилась пожежна небезпека. У першу чергу це стосується загрози виникнення загорянь у природних екосистемах. Такі пожежі можуть спричинити не лише до займання розташованих поруч лісів, будівель, а й навіть до травмування та загибелі людей. Тому застерігаємо, не спалюйте суху рослинність, не розводьте багаття на відкритих територіях та у лісах і дотримуйтесь правил пожежної безпеки. При виявленні ознак пожежі у природних екосистемах негайно телефонуйте до Служби порятунку за номером "101".

Управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Сумській області

Добавить в: