Главная страница » Новости » Город и регион » У СумДУ нагородили переможців Літньої школи юного хімікаObyavaBilsheSumy705x80

У СумДУ нагородили переможців Літньої школи юного хіміка1 липня відбулося нагородження переможців ІІ Літньої школи юного хіміка, що упродовж двох днів (24-25 червня) дистанційно проводилась на базі кафедри теоретичної та прикладної хімії Сумського державного університету.

Онлайн-формат не зменшив інтерес юних знавців і палких прихильників хімії, а виявився для учасників цікавим і корисним. Під час занять, організованих у формі вебконферецій, викладачі використовували відео хімічних експериментів, що проводились на кафедрі теоретичної та прикладної хімії. Також за допомогою співробітників центру технологій електронного навчання СумДУ було знято та змонтовано відеоролики дослідів.

Переможців дводенного марафону хімічних занять було визначено за результатами тестування.

Перше місце посів Олександр Ткаченко, учень 9 класу, школи № 26, м. Суми.

На другому місці – Ірина Снагощенко, учениця 9 класу, школи № 10, м.Суми.

Третє місце здобула Анна Ольховик, учениця 10 класу, школи № 2, м. Шостка.

Переможці отримали омріяні призи – мікроскопи LAB ZZ. Це – сучасний дитячий прилад, за допомогою якого юні любителі хімії зможуть дізнатися багато нового про навколишній світ, вивчати структуру речовин та спостерігати за перебігом різноманітних хімічних реакцій.

Заняття у Школі юного хіміка покликані поглибити знання учасників з основ предмета, заповнити прогалини практичних умінь і навичок.

Добавить в: