Главная страница » Новости » Город и регион » На Сумщині поліцейські викрили керівника будівельної компанії у привласненні 178 000 гривень

На Сумщині поліцейські викрили керівника будівельної компанії у привласненні 178 000 гривеньПоліція встановила, що керівник будівельної компанії з Конотопа, складав неправдиві документи про придбання будівельних матеріалів та виконання робіт, які фактично не придбавав і не виконував та таким чином привласнив 178 000 гривень.

В ході перевірки інформації, отриманої оперативним шляхом, правоохоронці встановили, що 35-річний керівник будівельної компанії впродовж жовтня-листопада 2018 року уклав договори з одним із комунальних підприємств Конотопа на проведення ремонтних робіт. Під час реалізації вказаних договорів, у нього виник злочинний задум на привласнення коштів, передбачених на оплату за здійснення ремонтних робіт. З цією метою чоловік склав неправдиві документи про придбання будматеріалів та виконання робіт, яких фактично не придбавав та не виконував. В результаті своїх протиправних дій «підприємливий» керівник привласнив 178 000 гривень.

Проте його дії не залишилися непоміченими правоохоронцями. За вказаним фактом слідчими відкрито кримінальне провадження, в рамках якого було зібрано достатню кількість доказів протиправної діяльності посадовця. Йому вже оголошено про підозру у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених ч. 4 ст. 358 «Підроблення документів, печаток, штампів та бланків, збут чи використання підроблених документів, печаток, штампів», ч. 1 ст. 366 «Службове підроблення», ч. 2 та ч. 3 ст. 191 «Привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем» Кримінального кодексу України. За скоєне чоловікові загрожує кримінальна відповідальність у вигляді обмеження волі строком до п’яти років або позбавлення волі на строк до восьми років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років. Наразі вирішується питання про обрання йому запобіжного заходу. Слідчі дії тривають.

Відділ комунікації поліції Сумської області

Добавить в: