Главная страница » Новости » Город и регион » За три дні на Сумщині виявлено 94 застарілих боєприпасівObyavaBilsheSumy705x80

За три дні на Сумщині виявлено 94 застарілих боєприпасів24-27 червня відділенням піротехнічних робіт Міжрегіонального центру швидкого реагування ДСНС України було вилучено 94 боєприпаси часів Другої світової війни, а саме: вісімдесят мінометних мін калібру 50мм, , мінометну міну 82мм, вісім артилерійських снарядів калібру 45мм і один 57мм, ручну гранату РГД -33 та три вибухники.

Дев’яносто два вибухонебезпечних предмети було вилучено та знищено в лісі поблизу села Перекопівка під час планового очищення території.

27 червня, в місті Суми по вулиці Лепехівська , проведено роботи зі знешкодження ручної гранати РГД-33 часів Другої світової війни.

На гранату натрапив житель міста під час впорядкування земельної ділянки. Про це чоловік повідомив рятувальників.

Того ж дня, проведені роботи по знешкодженню мінометної міни калібру 50мм, яку виявили жителі села Верхня Сироватка Сумського району, яка знаходилась на узбіччі дороги..

Фахівці вилучили вибухонебезпечні предмети, вивезли у спеціально відведене місце і знищили шляхом підриву.

ДСНС України закликає громадян бути уважними та обережними у поводженні із невідомими предметами. Зокрема. у разі виявлення незнайомих вам металевих предметів не брати їх до рук та повідомити про знахідку рятувальників.

Міжрегіональний центр швидкого реагування ДСНС України

Добавить в: