Главная страница » Новости » Город и регион » Сумські прикордонники виявили чоловіка, який понад десять років перебував у розшуку


ObyavaBilsheSumy705x80

Сумські прикордонники виявили чоловіка, який понад десять років перебував у розшукуПокарання завжди настигає тих, хто скоїв злочин. Навіть, якщо з того часу пройшло багато років.

Так сталося і з 40-річним громадянином України, який намагався втекти від покарання за скоєння кримінального правопорушення. Але, завдячуючи пильності прикордонників, йому це не вдалося.

Учора в пункті пропуску «Бачівськ» прикордонники Сумського загону перевіряли документи у водія та пасажирів мікроавтобусу марки «Mercedes-Benz». Під час цієї процедури охоронці рубежів за допомогою бази даних виявили, що одного з мандрівників, що перебував у автівці, розшукують правоохоронні органи. Про даний факт прикордонники негайно повідомили колег з Національної поліції.

Як з’ясувалося згодом, наш співвітчизник, який повертався з Росії до України, з 2007 року перебував у розшуку за скоєння кримінального правопорушення, пов’язаного з незаконним обігом наркотичних засобів (ст. 309 ККУ).

Наразі громадянина передали співробітникам Національної поліції.

Підготував Роман Ткач (Сумський прикордонний загін)

Добавить в: