Завантаження ...

На Сумщині колишній слідчий Нацполіції та його спільники постануть перед судом

Прокуратурою Сумської області затврджено та направлено до суду обвинувальний акт стосовно колишнього слідчого одного з відділень Охтирського ВП ГУ Нацполіції в Сумській областіПрокуратурою Сумської області затврджено та направлено до суду обвинувальний акт стосовно колишнього слідчого одного з відділень Охтирського ВП ГУ Нацполіції в Сумській області та двох його цивільних спільників за пограбування поліцейського (ч. 3 ст. 185 Кримінального кодексу України).

Слідством встановлено, що у липні 2019 року слідчий поліції, дізнавшись, що його колега по службі вдома зберігає кошти для придбання автомобіля, вирішив скоїти крадіжку. Для цього він звернувся до знайомого з проханням знайти безпосереднього виконавця. Правоохоронець розробив план проникнення до будинку, а також дії кожного з учасників злочину та повідомив ймовірне розташування сейфу в будинку постраждалого.

У день крадіжки поліцейський перебував на роботі та контролював колегу, аби той раптово не поїхав додому. В цей час його спільники прибули до місця злочину та один з них переліз через паркан, віджав вікно та потрапив у будинок.

За вказівкою поліцейського, з метою ускладнення розкриття злочину, після пограбування крадій розкидав по будинку речі потерпілого, а також викрав побутову техніку та коштовні прикраси.

Викрадене майно на загальну суму 50 000 гривень спільники розділили на трьох.

Досудове розслідування у кримінальному провадженні здійснювали слідчі територіального управління Державного бюро розслідувань, розташованого у місті Полтаві. Оперативний супровід – Сумське управління ДВБ Нацполіції.

У разі доведення вини, обвинуваченим загрожує покарання у вигляді позбавлення волі на строк від 3 до 6 років.

Прес-служба прокуратури Сумської області