Завантаження ...

На Сумщині упродовж тижня піротехніки знешкодили 171 боєприпас

Протягом тижня, піротехнічними підрозділами було знищено 16 артилерійських снарядів, 140 мінометних мін, 14 вибухників та ручну гранату Ф-1 часів Другої світової війни.Протягом тижня, піротехнічними підрозділами Міжрегіонального центру швидкого реагування Державної служби України з надзвичайних ситуацій (м.Ромни), було знищено 16 артилерійських снарядів, 140 мінометних мін, 14 вибухників та ручну гранату Ф-1 часів Другої світової війни. Дані боєприпаси були виявлені у Роменському, Тростянецькому, Лебединському, Охтирському районах та м. Суми

На боєприпаси люди натрапляли у різних місцях - на відкритих територіях, лугах, у лісах та на присадибних ділянках. Загалом, з початку року в області зафіксовано 207 випадків виявлення вибухонебезпечних предметів часів минулих війн.

Рятувальники наголошують, що при знаходженні боєприпасів або схожих на них предметів не можна їх навіть торкатися, а тим більше намагатися перенести. У жодному разі не користуватися поблизу засобами зв’язку, це може спровокувати вибух. Про можливу небезпеку треба повідомити оточуючих та негайно поінформувати оперативні служби за телефонними номерами «101» та «102». Пам'ятайте, вилучення та знешкодження даних боєприпасів можуть здійснювати лише відповідні фахівці – піротехніки Державної служби України з надзвичайних ситуацій.

Управління ДСНС України у Сумській області