Главная страница » Новости » Город и регион » Поліція Сумщини з’ясовує обставини бійки, в результаті якої постраждав молодий чоловікObyavaBilsheSumy705x80

Поліція Сумщини з’ясовує обставини бійки, в результаті якої постраждав молодий чоловікПодія сталася у Глухові. До лікарні екіпажем таксі був доставлений без свідомості 25-річний молодик, якому лікарі діагностували множинні травми, в тому числі -й черепно-мозкову.

Правоохоронці попередньо встановили події, що передували побиттю молодого чоловіка. Виявилось, що кількома годинами раніше в центрі міста посварилися двоє нетверезих місцевих жителя. Старший з них, 25-річний молодик, намагався спровокувати бійку. Однак, з огляду на те, що навколо знаходилося багато людей, він запропонував своєму 22-річному опоненту перенести з’ясування стосунків в безлюдне місце. Удвох вони вирушили на територію колишнього плодоовочевого заводу. В результаті зустрічі виникла бійка, під час якої сам «ініціатор» і отримав тяжкі тілесні ушкодження.

Наразі він знаходиться у реанімації, і перебуває у безсвідомому стані.

Працівники Глухівського відділу поліції за даним фактом відкрили кримінальне провадження за ч.1 ст.121 Кримінального кодексу України «Умисне тяжке тілесне ушкодження», і остаточно встановлюють всі причини та обставини вчинення злочину.

Відділ комунікації поліції Сумської області

Добавить в: