Главная страница » Новости » Город и регион » На Сумщині до 10 років загрожує наркоділку за збут наркотиків та утримання наркопритону

На Сумщині до 10 років загрожує наркоділку за збут наркотиків та утримання наркопритонуБілопільським відділом Конотопської місцевої прокуратури затверджено та направлено до суду обвинувальний акт стосовно 38-річного чоловіка за збут наркотичних засобів та організацію і утримання наркопритону.

Встановлено, що, будучи наркозалежною осособою, чоловік отримував замісну терпію. При цому частину наркотиків вживав сам, а решту реалізовував відповідним особам. Зокрема, 7 квітня 2020 року в результаті проведення контролю за вчиненням злочину та невідкладного обшуку за місцем проживання наркоділка в м. Білопілля виявлено і вилучено наркотичні засоби та грошові кошти у розмірі 1000 гривень, які він отримав, реалізуючи чергову дозу наркотичного засобу «метадон».

Дії обвинуваченого кваліфіковано за ч. 2 ст. 307 (незаконне зберігання та збут наркотичних засобів), ч. 2 ст. 317 (організація або утримання місць для незаконного вживання, виробництва чи виготовлення наркотичних засобів) КК України. Йому загрожує до 10 років позбавлення волі з конфіскацією майна.

Прес-служба прокуратури області

Добавить в: