Главная страница » Новости » Город и регион » На Сумщині батько двох синів сплатив 100 тисяч гривень боргу по аліментамObyavaBilsheSumy705x80

На Сумщині батько двох синів сплатив 100 тисяч гривень боргу по аліментамОголошений у державі карантин створив для громадян перепони щодо виїзду за кордон. Проте неплатники аліментів, окрім об’єктивних заборон, які є вимушеним заходом безпеки, мають й свої – суб’єктивні, котрі не дозволяють їм здійснювати мандрівки.

Накопичений тривалим ігноруванням рішення суду аліментний борг у розмірі понад 68 тисяч гривень став поштовхом для обмеження мешканця Роменського району у правах, зокрема у праві виїзду за кордон, полювання, користування зброєю та керування транспортними засобами.

Як розповіла начальниця Північно-Східного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Суми) Ірина Свистун, окрім наміру виїхати за кордон, батько двох хлопців збирався отримати водійське посвідчення, проте статус неплатника та накладені державними виконавцями обмеження не дозволили йому здійснити бажане.

Зруйновані борговим тягарем плани, змусили роменчанина повернути своїм хлопцям несплачені аліменти у повному обсязі, а також додати до них понад 23 тисячі гривень штрафу та майже 7 тисяч гривень виконавчого збору. Так загальний виплачений борг батьком сягнув 100 тисяч гривень.

Відтепер громадянин зможе отримати таке жадане водійське посвідчення та вирушити за кордон, як тільки відкриють кордони.

Сектор комунікації з громадськістю Північно-Східного міжрегіонального управління юстиції

Добавить в: