Завантаження ...

На Сумщині затримано чоловіка, який за місцем проживання облаштував нарколабораторію

Прокуратурою Сумської області повідомлено про підозру 46-річному чоловікові, який із отриманих злочинним шляхом компонентів виготовляв наркотики з метою подальшого збуту.Прокуратурою Сумської області повідомлено про підозру 46-річному чоловікові, який із отриманих злочинним шляхом компонентів виготовляв наркотики з метою подальшого збуту.

Встановлено, що підозрюваний, через компанію, що надає послуги експрес-доставки, систематично отримував із м. Київ прекурсори, з яких за місцем свого проживання у м. Шостка виготовляв психотропну речовину амфетамін. Частину виготовленого в якості оплати за прекурсори відправляв постачальнику в столицю. Решту психотропів чоловік реалізовував відповідним особам.

Зокрема задокументовано факт одержання підозрюваним близько 400 г порошкоподібної речовини жовтого кольору. Через деякий час він відправив за тією ж адресою 9 зіп-пакетів із вже виготовленою порошкоподібною речовиною загальною вагою 93,7 г.


Підозрюваного, після тривалого документування його злочинної діяльності, затримали співробітники поліції спільно з СБУ під процесуальним керівництвом прокуратури 14 травня 2020 року безпосередньо під час чергової спроби відправити під зміненими анкетними даними посилку в м. Київ. У вилученій картонній коробці правоохоронці виявили 60 г порошкоподібної речовини білого кольору. Водночас за місцем проживання чоловіка виявлено та вилучено обладнання для виготовлення наркотиків.

Дії підозрюваного кваліфіковано за ч. 1 ст. 311 та ч.ч. 1, 2 ст. 307 (незаконне придбання та зберігання прекурсорів з метою їх використання для виготовлення психотропних речовин, а також незаконне виготовлення, зберігання та пересилання з метою збуту, а також незаконний збут психотропної речовини, вчинене повторно) КК України. За клопотанням прокуратури рішенням суду йому обрано запобіжний захід у вигляді тримання під вартою.

Всі вилучені речовини направлені на експертне дослідження.

Прес-служба прокуратури області