Завантаження ...

У Сумах працюють над реалізацією інвестиційного проєкту з реконструкції очисних споруд

Для підвищення ефективності очистки стічних вод та захисту навколишнього середовища, КП «Міськводоканал» у співпраці з НЕФКО здійснить часткову реконструкцію каналізаційних очисних споруд міста Суми.Для підвищення ефективності очистки стічних вод та захисту навколишнього середовища, КП «Міськводоканал» у співпраці з НЕФКО здійснить часткову реконструкцію каналізаційних очисних споруд міста Суми.

Північна екологічна фінансова корпорація готова інвестувати до 2 млн євро в модернізацію пісковловлювачів, відстійників (первинних та вторинних), споруд аерації та мулонасосної станції.

На сьогоднішній день уже розроблено та погоджено представниками НЕФКО технічне завдання на проєктування. Також на території станції очисних споруд у місті Суми відбулася робоча зустріч представників проєктної організації ТОВ «Енергозберігаючі технології» та фахівців водоканалу – членів Групи реалізації інвестиційного проєкту «Модернізація та реконструкція системи водовідведення у місті Суми».

У ході зустрічі фахівці обійшли об’єкти запланованої реконструкції, уважно оглянувши стан споруд, та розглянули організаційно-технічні питання з реалізації інвестиційного проєкту.