Главная страница » Новости » Город и регион » Сумщина отримала чергову допомогу від соціально відповідального бізнесуObyavaBilsheSumy705x80

Сумщина отримала чергову допомогу від соціально відповідального бізнесу65 тисяч масок, 850 окулярів та 2550 комбінезонів розподілили між 31 медичним закладом області. Голова Сумської облдержадміністрації Роман Грищенко поспілкувався з керівниками лікарень під час отримання медиками гуманітарки

«Гуманітарна допомога за ініціативи Президента України Володимира Зеленського надається централізовано. Цього разу ми забезпечуємо засобами захисту не лише заклади першої хвилі, а і всі лікарні області, – повідомив Роман Грищенко. – Допомога буде надходити й надалі. Сумська облдержадміністрація постійно координує потреби лікарень, аби усі лікарі та медичний персонал були забезпечені усім необхідним. Ми працюємо з бізнесом, окремими громадянами, які виявили бажання допомагати – їм за це велика вдячність».

За словами керівника патронатної служби Сумської облдержадміністрації Олександра Ларіна, 65 тисяч масок, 850 окулярів та 2550 комбінезонів розподілили між 31 медичним закладом області.

Спілкуючись з медиками, Роман Грищенко повідомив, що найближчим часом в лікарні надійдуть апарати ШВЛ. Хоча вже сьогодні забезпеченість області апаратами ШВЛ з розрахунку на кількість населення – одна з найвищих в Україні. Також наразі у деяких лікарнях доопрацьовується питання щодо централізованого постачання кисню.

«Через карантин я не можу зібрати медиків і разом обговорити їхні проблеми. А сьогодні, коли вони приїхали отримувати засоби захисту, є можливість запитати, які є проблемні питання. Деякі з них вирішили на місці, деякі вирішимо найближчим часом, а окремі потребують більш тривалої роботи», – додав голова Сумської облдержадміністрації.

Добавить в: