Завантаження ...

Сумські патрульні викрили рибалок-браконьєрів

Нещодавно, вночі, патрульні отримали повідомлення про невідомих, які палять багаття під мостом, на вулиці Харківській. Прибувши на місце, інспектори дійсно виявили невелике багаттяНещодавно, вночі, патрульні отримали повідомлення про невідомих, які палять багаття під мостом, на вулиці Харківській. Прибувши на місце, інспектори дійсно виявили невелике багаття, та ось поруч уже нікого не було. Допоки вони гасили багаття, їхню увагу привернув підозрілий шум на водоймищі. Підійшовши ближче, вартові порядку побачили гумовий човен, у якому знаходилися двоє чоловіків, які розставляли риболовні сітки. Через деякий час, коли громадяни зійшли на берег, патрульні затримали їх. Ними виявилися 24- та 35-річні мешканці обласного центру.

За кілька днів про ще один випадок, ймовірно, порушення правил рибальства вартовим порядку повідомили небайдужі громадяни. Цього разу подія сталася на Косівщинському водосховищі. Заявник, якого зустріли патрульні на місці події, розповів, як троє чоловіків у водоймищі розставляли риболовну сітку. Громадян, на яких і вказав чоловік, інспектори відразу ж виявили та затримали.

В обох випадках на місце патрульні викликали працівників Сумського рибоохоронного патруля. Вони склали на учасників події адміністративні матеріали за ч. 4 ст. 85 (Грубе порушення правил рибальства) КУпАП, а знаряддя лову вилучили.

Патрульна поліція Сумської області