Завантаження ...

Мистецтво в умовах карантину: у Сумах презентують новий проєкт

У зв'язку з проведенням заходів з протидії поширення коронавірусної інфекції, фестиваль «Ніч музеїв» у травні не відбудеться, натомість сумчанам пропонують інший, не менш цікавий, проєкт.У зв'язку з проведенням заходів з протидії поширення коронавірусної інфекції, фестиваль «Ніч музеїв» у травні не відбудеться, натомість сумчанам пропонують інший, не менш цікавий, проєкт.

Культурно-мистецький захід «Ніч музеїв» за роки вже встиг полюбитися сумчанам, однак цього року, у зв'язку з карантинними обмеженнями, його проведення не можливе.

Тому колектив Агенції промоції «Суми» та активні учасники фестивалю, зважаючи на обставини, готують альтернативний проєкт – «Мистецтво оживає серед людей», який презентують 18 травня.

В рамках цього проєкту сумчани зможуть побачити, як митці живуть в ізоляції, та як творять в умовах карантину.

«Ми не можемо залишити сумчан без вражень. Цей проєкт дуже важливий і актуальний, як для сумчан, так і для його учасників. Карантин дозволив розкрити нові грані творчості у багатьох людей, і саме це ми хочемо донести людям, поділитися частинкою мистецтва з кожним», – зазначають організатори.

Детальна інформація та матеріали, в рамках нового проєкту, буде розміщена на сторінках facebook Агенції промоції «Суми» та «Ніч музеїв».