Главная страница » Новости » Город и регион » Сумчани можуть посприяти розробці ліків від СOVID-19ObyavaBilsheSumy705x80

Сумчани можуть посприяти розробці ліків від СOVID-19Сумський обласний центр служби крові розпочав тестування на антитіла до COVID-19.

Пройти його запрошують осіб, які перехворіли на коронавірус, контактували з тими, хто перехворів на COVID -19, в останні три місяці перехворіли на запалення легень, ГРВІ, ГРЗ.

Обов’якова вимога: добре самопочуття не менш як в останні 2 тижні.

«З плазми донорів, які подолали коронавірус, в Україні вироблятимуть імуноглобулін з високими титрами антитіл до COVID-19, та розроблятимуть програми лікування із застосуванням імуноглобуліну Це дозволить значно знизити кількість важких ускладнень та смертності від вірусу», – зазначають у Сумському обласному центрі служби крові.

За здачу плазми з антитілами до коронавірусу донори отримають грошову компенсацію у сумі 1200 грн. за 1 л плазми. Також їм нададуть, як і завжди, грошову компенсацію на обід, безкоштовне обстеження на інфекції та консультацію лікаря, оплачуваний вихідний у день донації та ще один – на власний.

На свята Сумський обласний центр служби крові, який розміщений за адресою: пров. Громаднський, 2, працюватиме за змінений графіком: 1, 9, 10, 11 травня – вихідний, 2 травня – робочий день.

Тел. для довідок: (066)0091110.

Добавить в: