Главная страница » Новости » Город и регион » Боєприпаси часів Другої світової війни виявили громадяни на Сумщині


ObyavaBilsheSumy705x80

Боєприпаси часів Другої світової війни виявили громадяни на СумщиніНебезпечні знахідки, до приїзду саперів взяли під охорону працівники поліції.

До Лебединського відділення поліції зателефонував 24-річний житель районного центру та повідомив, що під час проведення земляних робіт поряд з вулицею Будильською, він викопав артилерійський снаряд калібру 85 мм та кілька іржавих патронів часів Другої світової війни до стрілецької зброї.

Ще один артилерійський снаряд такого ж калібру було виявлено у полі на відстані кілометру від села Великий Вистороп.

На місцях виявлення боєприпасів виставлено охорону поліції до прибуття саперного підрозділу спеціального регіонального центру швидкого реагування оперативно-рятувальної служби цивільного захисту Управління МНС України.

Поліція нагадує громадянам, що старі боєприпаси найчастіше знаходять саме навесні, коли тривають польові роботи та відбуваються прогулянки на природі. Ці предмети можуть таїти в собі неабияку небезпеку для оточуючих, а тому їх не треба рухати – підіймати, переміщати, кидати. І ні в якому разі не розбирати та не кидати у вогонь. Звертаємо на це увагу і дорослих і дітей.

У разі виявлення будь-де, зброї боєприпасів, чи інших вибухонебезпечних предметів, важливо відмітити місце знахідки, відійти на безпечну відстань та викликати поліцію.

Відділ комунікації поліції Сумської області

Добавить в: