Главная страница » Новости » Город и регион » Упродовж доби на Сумщині прикордонники виявили двох порушників правил карантинуObyavaBilsheSumy705x80

Упродовж доби на Сумщині прикордонники виявили двох порушників правил карантинуДержавна прикордонна служба України продовжує виконання заходів щодо недопущення поширення COVID-19 на територію України.

З початку введення карантинних заходів з недопущення розповсюдження COVID-19 на державному кордоні в межах відповідальності Сумського прикордонного загону виявлено вже 9 порушників правил самоізоляції.

Двох таких осіб виявили під час заходів прикордонного контролю в пункті пропуску «Бачівськ». Наші співвітчизники порушили карантин та планували виїхати з України раніше встановленого терміну самоізоляції.

Працівниками Національної поліції на них складені адміністративні протоколи за ст. 44-3 КУпАП. Про їх подальшу долю вирішить суд.

Нагадаємо, що 17 березня 2020 року КУпАП доповнено статтею 44-3 (порушення правил щодо карантину людей), якою передбачено, що за порушення правил щодо карантину людей, санітарно-гігієнічних, санітарно-протиепідемічних правил і норм, а також рішень органів місцевого самоврядування з питань боротьби з інфекційними хворобами, тягне за собою накладення штрафу на громадян від 17 до 34 тис. грн.

Підготував Роман Ткач (Сумський прикордонний загін)

Добавить в: