Главная страница » Новости » Город и регион » Упродовж доби на Сумщині прикордонники виявили двох порушників правил карантину


ObyavaBilsheSumy705x80

Упродовж доби на Сумщині прикордонники виявили двох порушників правил карантинуДержавна прикордонна служба України продовжує виконання заходів щодо недопущення поширення COVID-19 на територію України.

З початку введення карантинних заходів з недопущення розповсюдження COVID-19 на державному кордоні в межах відповідальності Сумського прикордонного загону виявлено вже 9 порушників правил самоізоляції.

Двох таких осіб виявили під час заходів прикордонного контролю в пункті пропуску «Бачівськ». Наші співвітчизники порушили карантин та планували виїхати з України раніше встановленого терміну самоізоляції.

Працівниками Національної поліції на них складені адміністративні протоколи за ст. 44-3 КУпАП. Про їх подальшу долю вирішить суд.

Нагадаємо, що 17 березня 2020 року КУпАП доповнено статтею 44-3 (порушення правил щодо карантину людей), якою передбачено, що за порушення правил щодо карантину людей, санітарно-гігієнічних, санітарно-протиепідемічних правил і норм, а також рішень органів місцевого самоврядування з питань боротьби з інфекційними хворобами, тягне за собою накладення штрафу на громадян від 17 до 34 тис. грн.

Підготував Роман Ткач (Сумський прикордонний загін)

Добавить в: