Главная страница » Новости » Город и регион » На Сумщині за минулу добу два боєприпаси знешкоджено та ще два виявленоObyavaBilsheSumy705x80

На Сумщині за минулу добу два боєприпаси знешкоджено та ще два виявлено21 квітня групою піротехнічних робіт Міжрегіонального центру швидкого реагування Державної служби України з надзвичайних ситуацій було проведено роботи зі знешкодження 82-мм мінометних мін часів Другої світової війни, які раніше було виявлено, на відкритій території сіл Бітиця Сумського району та Велике озеро Охтирського району, на відстанях до 1,5 км та 30 м від житлових будинків.

Цього ж дня, о 12:40 до Служби порятунку «101», надійшла інформація про виявлення мінометної міни калібру 82 – мм, на відстані до 2 км від житлових будинків с. Олекснине, Тростянецького району. Ще один випадок мав місце в смт Краснопілля. На відкритій території на відстані до 1 км від житлових будинків, місцевим мешканцем було виявлено один 80 – мм артилерійський снаряд. На місцях небезпечних знахідок правоохоронцями виставлено охорону, надано заявку на знешкодження до Міжрегіонального центру швидкого реагування Державної служби України з надзвичайних ситуацій.

Пам'ятайте! Вилучення та знешкодження даних предметів можуть здійснювати лише відповідні фахівці – піротехніки Державної служби України з надзвичайних ситуацій.

Управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Сумській області

Добавить в: