Главная страница » Новости » Город и регион » В Сумах поліція «накрила» салон «еротичного масажу», що надавав послуги інтимного характеруObyavaBilsheSumy705x80

В Сумах поліція «накрила» салон «еротичного масажу», що надавав послуги інтимного характеруСпівробітники відділу боротьби зі злочинами, пов’язаними з торгівлею людьми ГУНП в Сумській області та детективи Слідчого управління ГУНП за процесуальним керівництвом прокуратури припинили незаконну діяльність салону еротичного масажу.

В ході реалізації кримінального провадження, відкритого за ч.2 ст. 303 «Сутенерство або утримання місць розпусти і звідництво» працівники поліції припинили діяльність салону з надання послуг «еротичного масажу». На час прибуття на вказану адресу поліції в салоні знаходилося три масажистки віком від 25-ти до 30-ти років та жінка адміністратор закладу.

Встановлено, що схема працювала так. Інформація про роботу салону та послуги еротичного масажу викладалася в мережу Інтернет та розповсюджувалася за допомогою друкованої реклами, по поштових скриньках та серед водіїв автотранспорту. А клієнтів, які зацікавилися нею цілодобово чекали кілька працівниць «масажисток». Їх послуги коштували від 650-ти до 3000 гривень за «масаж».

Здійснивши санкціонований обшук, поліцейські знайшли та вилучили низку речових доказів – приладдя для надання інтимних послуг, документацію, записники з нотатками, близько десяти тисяч гривень готівкою, телефони та планшетні комп’ютери. Все це буде долучено до матеріалів справи.

Відділ комунікації поліції Сумської області

Добавить в: