Главная страница » Новости » Город и регион » В Сумах поліція оголосила посадовцю підозру у службовій недбалостіObyavaBilsheSumy705x80

В Сумах поліція оголосила посадовцю підозру у службовій недбалостіПрацівники слідчого управління ГУНП області під процесуальним керівництвом прокуратури області сьогодні оголосили підозру у службовій недбалості старшому інженеру обласного управління капітального будівництва – дії чиновника призвели до втрати більше ста тисяч бюджетних коштів.

За даними слідства, у травні минулого року інженер мав контролювати об’єм ремонтних робіт харчоблоку Сумського обласного клінічного протитуберкульозного диспансеру. Тим не менш, чоловік, не перевіривши реальний об’єм проведених реконструкційних робіт, підписав та передав керівництву кілька актів приймання виконаних робіт, на основі яких замовник оплатив виконавцю всі зазначені у актах роботи. Однак відповідно до висновку фахівців, завищення вартості роботи складає 109 399 гривень.

Дії посадовця слідчі кваліфікували як службове недбальство, в рамках кримінального провадження йому сьогодні оголошено про підозру у вчиненні злочину, передбаченого ч.1 ст. 367 КК України.

Досудове слідство триває, поліція встановлює інших осіб, причетних до розтрати бюджетних коштів.

Відділ комунікації поліції Сумської області

Добавить в: