Главная страница » Новости » Город и регион » У Сумах, ліквідовуючи пожежу в 5-ти поверховому житловому будинку, вдалось врятувати людинуObyavaBilsheSumy705x80

У Сумах, ліквідовуючи пожежу в 5-ти поверховому житловому будинку, вдалось врятувати людину20 квітня о 20:00, до Служби порятунку «101» надійшло повідомлення, про виникнення сильного задимлення в п’яти поверховому житловому будинку, по пров. Дерев'янко, м. Суми. За викликом було направлено черговий караул 2-ї державної пожежно-рятувальної частини.

Вже через 6 хв рятувальники прибули до місця події. В цей момент, на 5-му поверсі горіння відбувалось в однієї із двох кімнатних квартир. На сходовій клітині утворилось сильне задимлення. Використовуючи апарати для захисту органів дихання, співробітники ДСНС потрапили до помешкання в якому палали речі домашнього вжитку. Провівши розвідку, в одній із кімнат де відбувалось горіння, на підлозі було виявлено господаря. Чоловіка 1968 р.н. негайно вивели на вулицю та передали медикам, його життя було врятоване.

О 20:11 пожежу вдалось локалізувати, о 20:23 – ліквідувати.

Всього на місці події працювало 12 чоловік особового складу та 4 одиниці техніки Державної сл¬ужби України з надзвичайних ситуацій.

Управління ДСНС України у Сумській області 

Добавить в: