Главная страница » Новости » Город и регион » У Сумах злагоджені та оперативні дії інспекторів поліції і медиків врятували життя чоловікові (+відео)ObyavaBilsheSumy705x80

У Сумах злагоджені та оперативні дії інспекторів поліції і медиків врятували життя чоловікові (+відео)7 квітня, опівночі, патрульні отримали повідомлення про допомогу бригаді швидкої медичної допомоги на вулиці Привокзальній.

Зайшовши до квартири на 4 поверсі, охоронці порядку побачили чоловіка, якому медики надавали допомогу. За словами лікарів, у громадянина серцево-судинне захворювання й наразі йому вкрай потрібна невідкладна допомога в медичному закладі.

Процес транспортування до машини швидкої ускладнювали вузькі коридори, адже в такому випадку скористатися ношами було неможливо. Інспектори та медики перемістили його на ковдру та в сидячому положенні винесли на вулицю.

Патрульні поліцейські швидко супроводили автомобіль медиків до центральної міської клінічної лікарні та допомогли занести чоловіка до реанімаційного відділення.

За інформацією, отриманою від лікарів, чоловікові провели операцію. Його життю та здоров’ю нічого не загрожує.

Патрульна поліція: ваше життя та безпека для нас найвищий пріоритет.

Патрульна поліція Сумської області

Добавить в: