Главная страница » Новости » Город и регион » На Сумщині за минулу добу один боєприпас знешкоджено та ще один виявленоObyavaBilsheSumy705x80

На Сумщині за минулу добу один боєприпас знешкоджено та ще один виявлено8 квітня, групою піротехнічних робіт Міжрегіонального центру швидкого реагування Державної служби України з надзвичайних ситуацій (м. Ромни), проведено роботи зі знешкодження однієї 42-мм протитанкової міни, яку раніше виявили в м. Охтирка, в лісосмузі на відстані 300 м від житлових будинків. Небезпечний предмет було вивезено у спеціально відведене місце та знищено шляхом підриву.

Того ж дня, на лінію екстреного виклику 101 надійшов виклик про виявлення підозрілого предмету в с. Мирне Охтирського району. Знахідкою виявився артилерійський снаряд калібром 76-мм. Боєприпас знайшов місцевий мешканець на відстані 1,5 км від житлових будинків.

На місці виявлення вибухонебезпечного предмету встановлено охорону та надано заявку на знешкодження до Міжрегіонального центру швидкого реагування Державної служби України з надзвичайних ситуацій (м. Ромни).

Рятувальники застерігають: роботи з вилученням та знешкодженням боєприпасів часів минулих війн можуть проводити лише піротехніки Державної служби з надзвичайних ситуацій. Дії ж громадян при виявленні вибухонебезпечних предметів повинні бути виваженими. Треба пам’ятати, що боєприпасів не можна навіть торкатися, необхідно запам’ятати місце знахідки та негайно повідомити про неї до місцевих органів влади або безпосередньо до Служби порятунку “101”.

Управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Сумській області

Добавить в: