Главная страница » Новости » Город и регион » Поліцейські Сумщині знову попереджають громадян про небезпечні «знахідки» часів минулої війниObyavaBilsheSumy705x80

Поліцейські Сумщині знову попереджають громадян про небезпечні «знахідки» часів минулої війниУчора старі гранати та мінометну міну періоду Другої світової війни жителі області виявили під час меліоративних робіт в полях.

Перше повідомлення про стару гранату Ф-1 надійшло до працівників Лебединського відділення поліції – іржавий боєприпас випадково знайшли на території колишньої тракторної бригади поблизу Патріотівки. Друге повідомлення до поліції надійшло від жителів села Мутин, що на Кролевеччині, і теж про гранату, цього разу - ручну протитанкову. І третя інформація про знайдену мінометну міну калібру 82 мм надійшла до Сумського районного відділу поліції – селяни виявили «знахідку» поблизу Старого Села. Правоохоронці в кожному випадку виїздили на місця «знахідок» і встановлювали до прибуття фахівців саперних підрозділів ДСНС поліцейську охорону

Поліція знову нагадує громадянам «три золоті правила виживання» у випадку виявлення підозрілих вибухонебезпечних предметів, зброї чи боєприпасів:

  1. За жодних обставин не чіпати знахідку, адже це може бути смертельно небезпечно!
  2. Обережно відмітити її місцезнаходження якимось яскравим предметом і відійти не менш ніж на 100 метрів. Слідкувати, аби в зону небезпеки не потрапили сторонні особи чи тварини.
  3. Сповістити про виявлену річ або поліцію, зателефонувавши на спецлінію «102», або рятувальників – спецлінія «101».

Будьте уважні, особливо під час прогулянок на природі, під час польових чи городніх робіт, під час полювання або рибальства. Попередьте про небезпеку подібних «знахідок» дітей - їх цікавість та необізнаність можуть вартувати втрати життя та здоров’я. Дотримуйтесь цих простих правил, і вам чи вашим родичам не доведеться постраждати.

Відділ комунікації поліції Сумської області

Добавить в: