Главная страница » Новости » Город и регион » На Сумщині за минулу добу два боєприпаси виявлено та ще чотири знешкодженоObyavaBilsheSumy705x80

На Сумщині за минулу добу два боєприпаси виявлено та ще чотири знешкоджено23 березня, групою піротехнічних робіт Міжрегіонального центру швидкого реагування Державної служби України з надзвичайних ситуацій (м. Ромни), проведено роботи зі знешкодження одного 152-мм та трьох 76-мм артилерійських снарядів часів Другої світової війни. Небезпечні знахідки раніше виявили в полі, на відстані до 3 км від житлових будинків в с. Пекарі Конотопського району та в с. Хмелів Роменського району на відстані 1,5 км від житлових будинків.

Цього ж дня, до Служби порятунку «101», надійшла інформація про виявлення предмету схожого на боєприпас в м. Тростянець. Ним виявилась 120-мм мінометна міна, яка знаходилась на відстані 20 м від житлових будинків. Схожий випадок мав місце в Сумському районі, де в лісосмузі на відстані 1,5 км від житлових будинків с. Северинівка місцевим мешканцем було виявлено 85 – мм артснаряд. На місцях небезпечних знахідок правоохоронцями виставлено охорону, надано заявку на знешкодження до Міжрегіонального центру швидкого реагування Державної служби України з надзвичайних ситуацій.

Пам'ятайте! Вилучення та знешкодження даних предметів можуть здійснювати лише відповідні фахівці – піротехніки Державної служби України з надзвичайних ситуацій.

Управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Сумській області

Добавить в: